Hakkımızda 2018-02-22T18:44:37+00:00

2018 yenilikler yılı olacak…

Nays Collection, 15 yılı aşkındır bulunmuş olduğu kozmetik sektöründe yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

2016 yılı başlarına kadar sektörün değişik alanlarında üretim yapan firma, markalaşma yolunda ilerleyerek sektöre yeni bir heyecan ve soluk katmış bulunmaktadır.

ISLAK MENDİLLER

NAYS COLLECTION markası altında Parfümlü Islak Mendilleri tüketicilerden tam not alarak sınıfı geçmiş ve markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. E vitaminli, paraben içermeyen ve ph değeri 5,5 olan ürünlere birde Makyaj Temizleme Mendili eklenerek ürün yelpazesini arttırmıştır.

Daha arındırılmış bir temizleme…

Makyaj temizleme mendilleri suya dayanıklı ve dudaklar için arındırıcı bir özelliğe sahip olup, kadınların güvenli bir şekilde kullanmalarına imkân sağlamaktadır. Paketleri 72 adet olan ürünün kalitesi ise sıradan ıslak mendillerle kıyaslanamayacak kadar farklı bir yapıdadır.

SERIAL NUMBER SERİSİ PARFÜMLER

Sizin kokunuz hangisi…

2017 yılına girerken oluşturmuş olduğu yeni konseptine, yeni ürünler ekleyerek devam etmekte olan marka, SERIAL NUMBER parfümleriyle bay ve bayan kokularında yeni bir çığır açmış ve içerisindeki kokularla insanları etkilemeyi başarmıştır. Bu seride bay ve bayan olarak iki alanda parfüm, yağ ve esans ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerde kullanmış olduğu TOP QUALITY esans, sıkıldığı anda hem kalıcılık hem de performans oranında büyük bir yüzdeye sahip olduğu yapılan testlerde ortaya konulmuştur. Her tene ve her ana göre kokular sizin için düşünülmüş durumda. 60 ml şişelerde 29 kadın ve 19 erkek kokusuyla baş döndürmeye hazır olun.

 

 

 

Alkolsüz esans ve yağlarda yeni kokular…

Bitkilerin kokulu ve iyileştirici tarafları kullanılarak elde edilen bu özel aromalara artık tanıdık kokular eşlik edecek ve gün boyu kalıcılığını koruyacaktır. İçerisindeki bitki özlerinin yaydığı ferahlık ALKOLSÜZ olarak şişelenmiş ve kullanıma sunulmuştur. Alışılmışlardan uzak ve egzotik kokular için teninize bir dokunuş yeterli olacaktır. 10 ml cam şişelerde 29 kadın ve 19 erkek kokusuyla satışa sunulacaktır.

 

 

 

 

BAMBOO

Evinizin her köşesinde, ofisinizdeki çalışma masanızda; kalıcı ve hoş koku için dekoratif bambu oda parfümü. NAYS COLLECTION kalitesiyle üretilen bu ürün dakikalar içinde evinizin ve ofisinizin hoş kokmasını sağlar. Doğal bambu çubuklar, doğal yağlar içeren esans karışımını emerek ortama yayar.

Koku bittikten sonra bile; şık tasarımlı şişesi ve tahta çubuklarıyla, ev ve ofis dekorasyonunuzun bir parçası olarak kalır. Dekoratif ve şık görüntüsüyle ev dekorasyonunuza uyum sağlar ve yaşam alanınızı süsler.